czwartek, 14 lipca 2011

So in love

Chociaż miłość od pierwszego wejrzenia już raz mnie spotkała, to wczoraj przeżyłam ją ponownie. Zawładnęła mną totalnie i nie pozwala myśleć o niczym innym, już nawet powzięłam pewne kroki aby spotkać się z obiektem moich westchnień, w przyszłym tygodniu będziemy razem ! A zaczęło się to wszystko od .... momentu, w którym Natalia Siebuła wysłała mi swój najnowszy lookbook.Zakochałam się w nim totalnie - wszystkie jego elementy wydają mi się idealne. Uwielbiam geometryczne kroje, pastelowe kolory i lekkie, miękkie materiały, z których wykonane są ubrania Natalii. Śledziłam także jej poprzednie kolekcje(bardzo ciekawie pisała o nich Kasia z Efektów Ubocznych:), zawsze mi się podobały, ale ta naprawdę idealnie trafia w mój gust. Jak sama Natalia pisze inspiracją dla niej jest ,, subtelne obserwowanie miasta w różnych porach dnia, podczas każdej pogody, przy zmiennym natężeniu ruchu, miasta podczas snu, miasta o poranku oraz ludzi poruszających się po nim''. Ale określić kolekcję Natalii jako typowo ,,miejską'' to za mało, uważam, że jej bardzo mocnymi stronami są  także spójność, niewymuszona kobiecość i dojrzałość zarówno form jak i przekazu. Po mimo, iż ubrania są w jasnych, ,,przezroczystych'' kolorach to nawet przez chwilę nie odczuwamy, że są nijakie. Kolekcja Natalii moim zdaniem pasuje każdej kobiecie w każdym wieku - a sami przyznacie takich jest niewiele. Zdradzę Wam, że już wczoraj zamówiłam u Natalii jedną sukienkę i cóż chyba na tym się nie skończy. Jej ubrania możecie zamawiać przez facebook ` a lub już całkiem niedługo w internetowym butiku OdProjektanta.pl.  Polecam Wam je serdecznie, ceny są naprawdę przyjazne a gwarantuję, że tak jak Ja i Wy się w nich zakochacie:)  foto: Piotr Czyż, modelka: Kamila Patyna

5 komentarzy:

 1. Zgadzam się :) Siebuła to Siebuła, jej się nie da nie kochać. Zdecydowanie uwielbiam jej ciuchy i cieszę się, że nie jestem w tym sama ;) Lookbook rzeczywiście jest dobrze zrobiony, dokładnie widać ubrania. Mam nadzieję, że zobaczę Twoją sukienkę na żywo! :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Prostota i oversize'y górą. Podoba mi się przede wszystkim kolorystyka tej kolekcji, może nie wszystkie projekty są idealne (dla mnie), ale niektóre (jak ten z 5ego i ostatniego zdjęcia) po prostu czarują. Wow!

  OdpowiedzUsuń
 3. Ojeju, jakie to wszystko ładne :) Kolory i kroje jakby wybrane dla mnie - im prościej tym lepiej. Ta trzecia sukienka jest genialna! Piąte i ostatnie zdjęcie zdecydowanie najlepsze!

  OdpowiedzUsuń
 4. A mi podoba się parka:)

  OdpowiedzUsuń