poniedziałek, 29 sierpnia 2011

What is Fashion?

O mojej miłości do ubrań Natalii Siebuły pisałam Wam już tutaj.  Ciągle zachwycałam się jej kolekcją Unisono, gdy dostałam zaproszenie na pokaz jej najnowszego dzieła nazwanego ,,Z wnętrza'', cóż, nie mogłam się doczekać. Odbył się on w ramach imprezy ,,What is Fashion?'' organizowanej przez Agatę Krajewską w klubie Maska. Muszę przyznać, że spodziewałam się po Natalii wiele, sami zresztą wiecie, jak zachwyciła mnie poprzednimi ubraniami ze swojej kolekcji. Z pewnością warto było tego wieczoru w Masce się pojawić, bo kolejne dzieła Natalii Siebuły są równie fantastyczne(a może nawet lepsze!) niż poprzednie. Zmieniła się trochę użyta paleta barwa - mamy trochę granatu, delikatnego błękitu, ale króluje czerń i szarość - czyli cóż to co lubię najbardziej. Ubrania w dalszym ciągu przyciągają ciekawym kształtem - trochę architektonicznym, ale ciągle miękkim i delikatnym. Pojawiły się też modele męskie - bardzo udane, minimalistyczne, ale jednak ciekawe- fantastyczna alternatywa dla obleganych sieciówek. Warto także wspomnieć, że muzykę do pokazu przygotwał Piotr Czyż, bardzo podobał mi się też delikatny, świetlisty makijaż modelek  - pasował idealnie do kolekcji Natalii. 
Niestety nie mam jeszcze dostępu do zbyt dużej ilości zdjęć z pokazu, postaram się je dla Was uzupełnić w najbliższych dniach. Spójrzcie na te, które znalazłam na stronie mmwarszawa.pl i zakochajcie się w Siebule po raz kolejny:)

Przepraszam spółkę Media Regionalne sp. z o.o. oraz Pana Tomasza Kubryń za naruszenie praw autorskich polegające na niezgodnym z prawem wykorzystaniu zdjęć na mojej stronie bez wiedzy i zgody spółki Media Regionalne sp. z o.o.

4 komentarze:

 1. Zazdroszczę, że byłaś na pokazie i cieszę się, że event się udał. Za Natalię trzymam kciuki i cóż... zakochuję się dalej w jej sukienkach!

  OdpowiedzUsuń
 2. Natalia miała chyba najładniejsze modelki:) Ale do rzeczy: wszystko mi się podoba, ale najbardziej (i już to chcę) to co ma na sobie druga modelka od lewej strony na ostatnim zdjęciu. Co to takiego???? Sukienka? Top? Ja niestety nie mogłam byc na pokazie, nad czym ubolewam niezmiernie. Czekam już tylko na jesienny lookbook i chętnie wrzucę go też na swojego bloga:)

  OdpowiedzUsuń
 3. Dolaczam sie do pytania, co to to szaro-biale? :) Tez trzymam kciuki za dalsze sukcesy Natalii i nie moge sie doczekac, zeby zobaczyc co nam zaproponuje na zime!

  OdpowiedzUsuń
 4. Dziewczyny, to jest taki dłuższy top i jest po prostu genialny! Gdyby nie to, że mam trochę innych wydatków to wzięłabym go do domu jeszcze w dniu pokazu:P

  OdpowiedzUsuń