niedziela, 7 sierpnia 2011

Oh Rachel!

Zauważyliście, że świat zaczyna co raz intensywniej żyć modą? Nie jest już ona tematem niszowym, pozostawionym grupie narcystycznie zapatrzonych w siebie osób, powoli staje się jedną  z sił, która napędza gospodarkę światową, inspiruje sztukę czy jest tematem utworów muzycznych (wiecie, że Jennifer Lopez nagrała piosenkę o Louboutinach!). Moda w telewizji jest już stałym elementem - mamy szereg lepszych lub gorszych programów z tym tematem właśnie związanych. Sama niedawno, choć nie za sprawą telewizji a magicznego YouTube odkryłam reality show, który cóż, modą wprost buzuje! Jego bohaterką jest sławna stylistka gwiazd, posądzana o anorektyczne zapędy  - Rachel Zoe a sam  program nazywa się ''The Rachel Zoe Project''. Muszę się przyznać, że wszystkie trzy sezony obejrzałam na jednym, no może góra dwóch wdechach :). Akcja zasadniczo dzieje się w studio Rachel Zoe, oprócz niej samej mamy dwójkę jej współpracowników i całą rzeszę gwiazd od Demi Moore po Cameron Diaz. Jeśli obejrzyjcie nawet parę odcinków zobaczycie jak to jest kiedy ubiera się osoby z pierwszych stron gazet na galę Oscarów czy wręczenia Złotych Globów oraz to, że łączenie pracy stylisty z projektowaniem własnej linii ubrań i akcesoriów jest szalenie trudne i czasochłonne. Podobno całe show jest w pół reżyserowane więc nie bierzcie sobie do serca emocjonalnych wynurzeń jego uczestników. Ja oglądałam go przede wszystkim dla cudownej, eleganckiej mody z najwyższej półki ( relacja Rachel Zoe z pokazu Chanel!!!) i nie zawiodłam się ani przez chwilę:)
Jak już wspominałam całość, czyli 3 sezony, znajdziecie na YouTube.

 


źródło: justjared.com, pinger.pl, nitrolicious.com

7 komentarzy:

 1. Oglądam czasem na TLC, zdarza mi się trafić ;) Program całkiem niezły, ale jak zwykle w tego typu sprawach, dla mnie za dużo tu właśnie wspomnianego reżyserowania a za mało mody. Jedyne, co zapamiętałam z kilku odcinków, które widziałam, to ciągłe narzekanie jakieś farbowanej blondyny, która tam pracowała. Ale może na YT łatwiej byłoby mi się skupić...Hm ;)

  OdpowiedzUsuń
 2. Kasiu trzeba omijać te smęty pseudo psychologiczne i przewijać sobie do scen np. przerabiania sukni Chanel dla Cameron Diaz na Oskary:)

  OdpowiedzUsuń
 3. Super post, u mnie też o Rachel:) hihi pozdrawiam,
  http://www.fashiondoll.pl/

  OdpowiedzUsuń
 4. Był jeden odcinek, w którym pokazała swoją kolekcje vintage biżuterii...wow wow wow!!!

  OdpowiedzUsuń
 5. Człowiek wraca z Wakacji i che mieć chwilę spokoju, ale nie ma takiej opcji:) Milena właśnie zaczęłam oglądać i wciągnęłam się na maxa! A co do wszechogarniającej nas mody: nie masz wrażenia, że to my bardziej się nie interesujemy i dlatego mamy wrażenie, że jest wszedzie?

  OdpowiedzUsuń
 6. świetne, zwłaszcza jak pojawiają się sceny z przymiarkami czy relacje z pokazów. Podoba mi się, że Rachel Zoe nie pozuje, tylko szczerze pokazuje jak wszystko przeżywa, chociaż niektórzy mogliby uznać to za śmieszne ;) I die ;)

  Zapraszam serdecznie
  www.fashiongates.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń