poniedziałek, 20 sierpnia 2012

Tam i z powrotem!

Podobno gdy człowiek ma więcej na głowie szybciej i efektywniej pracuje. Sama sprawdzałam ten patent bardzo długo studiując dwa kierunki, pracując, prowadząc bloga i...jeszcze robiąc kilka rzeczy, bo z niczego nie chciałam zrezygnować. Do tych dobrych, choć męczących czasów postanowiłam powrócić i reaktywować mój cykl artykułów ,,okiem blogerki...'' dla wp.pl. Dzisiaj zapraszam Was do mojego subiektywnego rankingu polskich blogów - każdy z nich jest inny i w jakiś sposób wyróżniający się od reszty. Miłego czytania!
6 komentarzy:

 1. Tekst jest naprawdę dobry. Postawiłaś w swym zestawieniu na różnorodność. Brakuje mi tu jednak kilku niezwykle ważnych - w Polskiej blogosferze blogów, przede wszystkim tych pełnych przemyśleń oraz wyszukanych refleksji jak
  styledigger.blogspot.com
  venilakostis.com
  czy tez cudowna refleksyjna - mama 3 dzieci
  http://misscferreira.blogspot.com/


  a także prawdziwie inspirujących, minimalistycznych, ale mniej oderwanych od rzeczywistości blogów niż Oliwka jak
  http://daisysheels.blogspot.com/
  czy
  http://plentyofhangers.blogspot.com/

  ale to tylko moje osobiste sugestię. Każdy z nas układa sobie własną listę ulubionych adresów i nikt z nas nie jest wolny od subiektywnej oceny.
  Gratuluje tekstu i życzę powodzenia.

  pozdrawiam ciepło

  ps. zgadzam się z Toba absolutnie im więcej mamy na głowie tym lepiej się mobilizujemy

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Znam i baardzo lubię wszystkie wspomniane przez Ciebie blogi - w artykule chciałam bardziej skupić się na typowym przeglądzie czyli umieścić w nim skrajnie różne a popularne blogi - stąd taki wybór:)

   Usuń
 2. Artykuł jest świetny! Dobrze się go czyta, sprawia, że aż chce się odwiedzić polecane blogi. Sama jestem obserwatorką 'Raspberry and Red' od dość długiego czasu i nie dziwi mnie, że umieściłaś Weronikę w swoim rankingu :) Na prawdę jest świetna w tym co robi i może być inspiracją dla niejednej z Nas :)
  Pozdrawiam, Sherry.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. przede wszystkim jest w swoich stylizacjach bardzo naturalna i prawdziwa a to rzadkość!

   Usuń
 3. bardzo dobry artykuł, dziękuję :)

  OdpowiedzUsuń