piątek, 28 października 2011

Warsaw Fashion Weekend - Pokaz mody Blackberry

Kiedy któregoś dnia w zeszłym tygodniu jadąc autobusem odebrałam telefon z zaproszeniem do stylizacji pokazu wraz z redakcją Vivy! Moda  zgodziłam się bez namysłu. Jest ona bowiem obok Fashion Magazine moim ulubionym magazynem w Polsce  - zawsze znajdziecie tam bardzo dobre, przemyślane sesje i ciekawe artykuły. Sam pokaz odbył się w ramach Warsaw Fashion Weekend 22 października - składał się z 10 stylizacji odpowiadających trendom na najnowszy sezon. Pewnie wyobrażacie sobie jaką miałam minę kiedy wchodząc na nasze zaplecze zobaczyłam Gucci, Miu Miu, Chloe czy Celine(dla tych, którzy sobie jednak nie wyobrazili - moja mina wyrażała przeogromną euforię i szczęście). Mi w udziale przypadł tzw.,,Męski look'' - co odpowiadało mi idealnie, gdyż sama na co dzień wybieram podobne zestawy a moimi ikonami mody od dawna są Emmanuelle Alt i Kate Lanphear. Do mojej stylizacji wybrałam koszulę i buty z Zary, Spodnie vintage Escady z butiku Vintage Store, marynarkę Celine, krawat Rage Age i cudowne okulary Massady(muszę je mieć!!!). Przy wyborze dzielnie wspierała mnie dyrektor kreatywna przedsięwzięcia - Jola Czaja i stylistki  - Magdalena Smus, Ewelina Sas i Justyna Sobieraj. Nie mogę także zapomnieć o partnerze wydarzenia czyli marce Blackberry, która stała się także inspiracją dla oprawy naszego wydarzenia. Jak widzicie moda i nowoczesne technologie co raz ciaśniej związują się współpracą - co z tego wyniknie, okaże się zapewne wkrótce. 
Ja pozostawiam Was ze zdjęciami z pokazu i backstage, jak przypadła Wam do gustu moja stylizacja?
 za zdjęcia dziękuje Adrianowi i ekipie Blackberry(byliście świetni)

Za naprawdę fantastyczne towarzystwo dziękuję Ani(what-anna-wears.blogspot.com), Karolinie(charlize-mystery.blogspot.com) i drugiej Karolinie(cajmel.blogspot.com) z którymi spędziłam te popołudnie - dziewczyny oby więcej takich spotkań!

4 komentarze:

  1. Fajnie, że zaproszono do współpracy blogerkę a nie szafiarkę (nie tylko) - to się chwali ;) Ekscytację garderobą potrafię sobie wyobrazić! Myślę, że Twój look jest udany, prostota, ponadczasowość, wiadomo, że to lubimy ;)

    OdpowiedzUsuń
  2. My też dziękujemy za przemiłe towarzystwo:))))

    OdpowiedzUsuń
  3. Super spódniczka! jej kolor przykuwa uwagę :) gdzie ją kupiłaś?

    OdpowiedzUsuń