środa, 15 czerwca 2011

Stellar again

Już kiedyś Wam pisałam jak bardzo lubię Stellę McCartney a dzisiaj chciałabym Wam przedstawić jej kolekcję Resort 2012. W ogóle z kolekcjami ,,resortowymi'' jest pewien problem, bo nikt nie umie dokładnie stwierdzić czy to już ubrania jesienne czy jeszcze wiosenne a może to takie ,,przejściówki''? Mi resort kojarzy się z wakacjami nad ciepłym morzem, jasnymi tkaninami i kwiecistymi wzorami. Cóż, ta kolekcja raczej taka nie jest, ale mnie bardzo urzekła. Jak zwykle u Stelli mamy świetnie skrojone, świadczące o naprawdę wysokim kunszcie krawieckim formy. Mamy kolor, mamy wzory (których nie jestem wielką fanką, ale akceptuję nawet i je) i piękne materiały. Spójrzcie na cieliste buty - są naprawdę fantastyczne - zaokrąglony nosek i średniej wysokości obcas nigdy nie wyglądały tak zgrabnie! Mnie osobiście zachwyciły sety spodni o długości 7/8 z oversizeowymi marynarkami - wcześniej wydawały mi się trochę męskie, Stella uczyniła je mega kobiecymi. Z racji, że oba elementy tego zestawu mam w szafie, nie omieszkam skopiować a Was zapraszam do oglądania części pięknej kolekcji Stelli McCartney Resort 2012.
Zapomniałam dodać, że twarzą kolekcji jest Polka - Kasia Struss, za co chyba nawet trochę bardziej kochamy Stellę:)

źródło: style.com

3 komentarze:

  1. Kolekcja piękna, modelka piękna, zdjęcia podobają mi się najmniej - te cienie na ścianie strasznie "spłaszczają" ubrania. Dla mnie Stella jest mistrzynią żakietów ;) Do spodni mam wątpliwości - tutaj wyglądają świetnie, ale czy na mnie też by tak wyglądały?Hm..to chyba kategoria"nie iskrzy" ;)

    OdpowiedzUsuń
  2. Heh...faktycznie mały dubel w postach, ale pozostaje mi tylko gratulować dobrego gustu:) Co do samych ubrań, to tak jak pisałam też u siebie: kolekcja jest ok, ale tyle tu zapożyczeń, nowych wersji starych ubrań, że robi to się co najmniej dziwne. Bluzki i marynarki uważam za najlepsze:)

    OdpowiedzUsuń
  3. Uwielbiam Stelle jej osobę styl i projekty !! I oczywiście jej nową twarz kampanii:)

    OdpowiedzUsuń