czwartek, 17 lutego 2011

Don`t miss the Swiss

Nie ma to jak randka ze Szwajcarem. Zawsze elegancki, stylowy i nigdy się nie spóźnia.... Idealny facet? Nie, idealny zegarek! Firmy Swatch nie muszę Wam przedstawiać. Jej zegarki są znane i bardzo lubiane, ze względu na to, iż przede wszystkim podążają za obowiązującymi trendami, proponując nam ich przystępną wersję. Tak też jest z ich nową kolekcją nazwaną Lady Collection - krzykliwe kolory z wiosennych kolekcji, są nam podane w nieco bardziej pastelowej, ale jednak kipiącej świeżością odsłonie. Do końca nie mogłam się zdecydować - biorę miętę(arctic sea) czy mango (honey melon)? A Wy, którego ,,Szwajcara'' wybieracie?


www.swatch.com

Tak jak poprzednio, przygotowałam Wam skomponowany gotowy zestaw, a nawet dwa:) Już pewnie domyślacie się jednej z moich wielkich inspiracji, w rozumieniu ,,osobowego źródła modowego''. Tak, to Olivia Palermo. Uwielbiam jej styl, co zobaczycie już wkrótce.2 komentarze:

  1. A ja przyznam, że fascynują mnie dodatki. Właśnie tez takie jak ten. Okulary, zegarki, torebki, paski, biżuteria, rękawiczki, kapelusze, krawaty - to prawdziwe dopełnianie stroju a jeszcze świetny ekstrawagancki dodatek gdy strój jest dość stonowany to jest to :-)

    OdpowiedzUsuń