sobota, 17 grudnia 2011

Christmas Wish List - for Him

Kupowanie prezentu mężczyźnie nie jest łatwą sprawą. Doszłam do wniosku, że przed zbliżającymi się Świętami zachęcę Was do kupowania naszym Panom prezentów modowych lub okołomodych. Dlaczego? Pewnie większość z nich sama by po nie nie sięgnęła(,,po co mi taka dziwna koszula?''), nie zdecydowałaby się na nie(,,no i gdzie ja mam niby założyć te spinki, do biura?!'') lub zwyczajnie powiedziała, że tego nie potrzebuje(,, tylko Chuck Bass chodzi w muszce''). Otóż moje drogie, tu zaczyna się nasza misja uświadomienia facetów, po pierwsze, że moda to rzecz ważna i trzeba o niej raz na jakiś czas pomyśleć a po drugie, że w muszce i dobrej koszuli każdy mężczyzna wygląda jak milion dolarów. Tak więc do rzeczy:

1. Koszula - tą z kolażu pokochałam za inny kolor kołnierza i materiału przy guzikach, zawsze wybierajcie koszule Slim Fit -oznaczenie znajdziecie na metce.
2. Torba - kiedyś widziałam świetną koszulkę z męskim torsem i torbą oraz napisem: It`s a satchel, Indiana Jones wears one! Cała prawda o męskich torbach - przestały być dziwne, zaczęły oczywiste, ta wygląda wyjątkowo porządnie.
3. Muszka - ehhh Chuck Bass, gdyby wszyscy faceci ubierali się i nosili muszki tak jak on(no może nie na co dzień, ale czasem nie zaszkodzi)
4. Poszetka - ta fioletowa chustka to poszetka - wkładamy ją do kieszeni marynarki, już od dawna poluję na taką dla mojego chłopaka - urozmaici najprostszy nawet zestaw.
5. The Sartorialist  - album ze zdjęciami Scotta Schumana - co by się mężczyzna inspirował, mój podpatruje już street style na GQ, kto wie, że tym też by się zainteresował:)
6. Spinki - trochę szaleństwa na co dzień, te niesamowite spinki znajdziecie w sklepie Yego w bardzo dobrej cenie(ok. 80 - 100 zł), wybór jest ogromny, polecam coś związanego z jego hobby, zainteresowaniami(wtedy łatwiej się do nich przekona)
7. Kalendarz Moleskine - coś dla mężczyzny roztrzepanego - elegancka, skórzana obwoluta z pewnością przemówi do jego estetyki, no i nie będzie już wymówki, że zapomniał o urodzinach - od razu je tam zapiszcie(najlepiej z przypominajką tydzień przed).

Jak Wam się podoba moja lista? Coś byście dodali? Czekam na komentarze, może razem stworzymy jakąś listę idealną prezentów dla naszych Panów na Gwiazdkę!
gifts

4 komentarze:

 1. Bardzo ciekawe propozycje ;-) Dodałabym jeszcze jakąś płytę z muzyką, film na DVD (z polskich "Erratum" lub "Kret") lub bilet na koncert.

  OdpowiedzUsuń
 2. Dzięki za umieszczenie w linkach :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Interesujące. Pozdrawiam.
  http://punkt30.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń