piątek, 8 lipca 2011

Every superman needs his superwoman

Zaledwie w poniedziałek pokazywałam Wam zdjęcia Tommy`ego Tona z męskiego Fashion Weeku w Paryżu a już zaczęły się pokazy Haute Couture w tym samym miejscu. Teraz wzrok wszystkich fashionistów skupiony jest na kolekcjach, które nie są przeznaczone na wyjście na spacer z przyjaciółmi, ale raczej na wielką galę (lub jak w przypadku pokazu Diora - pierwszego Couture bez Johna Galliano - na bal przebierańców). Zachwycili Ellie Saab i ValentinoArmani i Chanel stanęli na wysokości zadania a suknie Givenchy z tego pokazu z pewnością będą hitem czerwonych dywanów - postaram się w weekend przygotować Wam moją krótką relację. A narazie przedstawiam Wam prawdziwe gwiazdy pokazów Haute Couture czyli dziennikarzy, redaktorów, aktorów, fashionistów - to na nich skupia się uwaga fotografów przed i po pokazach - co zmusza ich do nienagannego wyglądu. Jak się wywiązują z tego zadania? Cóż, zobaczcie sami - oto kolejna porcja zdjęć od Tommy`ego Tona. źródło: style.com

5 komentarzy:

 1. Printy i długość maxi to hit. Całkowicie zakochuję się w tych lekkich,zwiewnych materiałach - tak pięknie wyglądają na zdjęciach!

  OdpowiedzUsuń
 2. Miroslava Duma, no musze o niej w końcu napisać. Ma rewelacyjny styl! Wszystkie zdjęcia - rewelacja!

  OdpowiedzUsuń
 3. Przez te zdjecia mam wielka ochote kupic spodnice maxi :) Podziwiam babeczke z 8 zdjecia, ja w tych butach nie przeszlabym 5 metrow!

  OdpowiedzUsuń
 4. No cóż,jestem rozczarowana,nie urzekły mnie żadne kreacje;)

  OdpowiedzUsuń
 5. Świetne inspiracje - po prostu świetne!

  OdpowiedzUsuń